UVJERLJIVA POBJEDA CROATIJE FRANKFURT: Osvajanje 3 boda zasjenila ozljeda napadača Ante Štrljića

U utakmici klubova koji dijele zajednički teren u Frankfurt-Heddernheimu, Croatia je uvjerljivo bila bolja od momčadi SV 07 Heddernheim SV 07 Heddernheim FC Croatia Frankfurt 1:4 (0:1) U prvom dijelu je gledatelji su vidjeli čvrstu i borbenu utakmicu u kojoj nisu realizirana dva jedanaesterca. Najprije je u 23. minuti vratar Croatije Mateo Grbavac obranio udarac s bijele točke da bi Josip Romić u 26. minuti zapucao jedanaesterac. Detalj s utakmice Croatia Frankfurt . Heddernheim / Foto: Fenix (S. Konta) Ipak Croatia je bolju igru potvrdila pogotkom u 39. minuti kada Ante Štrljić na nabačaj Stipe Duvnjaka glavom postiže pogodak za vodstvo Croatije d 1:0. U nastavku utakmice Croatia je u 55. minuti ostala bez Ante Štrljića koji je doživio težu povredu i morao je u bolnicu zbog pokidanih bočnih ligamenata. Unatoč tom šoku hrvatska momčad, koja se kompletira nakon povratka igrača sa godišnjih odmora, je zaigrala još bolje i pogocima Stipe Duvnjaka u 63. minuti (dodavač Baotić) i Josipa Romića (asistencija Gamulin) u 77. minuti povećala svoje vodstvo na 3:0. Iako su papirnati domaćini iz Hedderneheima u 90. minuti smanjili rezultat na 1:3, Mateo Gamulil je na dodavanje Ladana u sudačkoj nadoknadi vremena povećao vodstvo Croatije na 4:1, što je bio i krajnji rezultat utamice. Iz 4 utakice Croatia ime 6 bodova i zauzima 5. mjesto na ljestvici Kreisoberlige Frankfurt. Sastav Croatije: Grbavac, Radovac (od 39. Jonić), Knezović, Faris, Peko, Gamulin (od 45. Baotić), Duvnjak, Štrljic, Ladan, Romić, Raemer Druga momčad Croatije Frankfurt / Foto: Fenix (Stanislav Konta) Pobjeda Druge momčadi Croatije Saz Rock II FC Croatia II 0:6 (0:0) S tri pogotka Grbavca te s dva pogotka Kelave i jednim pogotkom Josipa Puljića druga momčad Croatije je u drugom poluvremenu slomila otpor domaćina i upisala visoku 6:0 pobjedu Sastav Croatije II: Novokmet, Ladan, Bošnjak, Bešlić, Vučić, Livajić, Eski, Keleva, Strljić, Drlje, Glavaš, Još su igrali: Josip Puljić, Mirko Puljić i Grbavac Iduću utakmicu prva momčad Croatije igra u nedjelju 1. rujna protiv momčadi 1. FC Rödelheim u 15 sati na svom igralištu u Heddernheim. Druga momčad Croatije je slobodna.  Fenix-magazin/SIM/Stanislav Konta The post UVJERLJIVA POBJEDA CROATIJE FRANKFURT: Osvajanje 3 boda zasjenila ozljeda napadača Ante Štrljića appeared first on Fenix Magazin.

zum Artikel gehen

BUNDESLIGA: Majer 2 puta bio strijelac protiv velikog Bayerna, ali Wolfsburg je ipak izgubio

Hrvatski nogometni reprezentativac Lovro Majer bio je dvostruki strijelac za Wolfsburg u 1. kolu nove sezone njemačkog prvenstva, ali niti to nije bilo dovoljno za osvajanje barem boda protiv moćnog Bayerna koji je na kraju odnio tri boda iz Wolfsburga po

Hochzeit in Frankfurt

Louisa und André im Herz von Frankfurt Die Geschichte von Louisas und Andrés Hochzeit durfte ich mitten in Frankfurt aufnehmen. Ein kleines Highlight war schon der Start des Tages: das Getting Ready, welches in einem Hotelzimmer mit einzigartiger Aussi

ŠPANJOLSKO PRVENSTVO: Luki Modriću 20 minuta u 3:0 pobjedi Real Madrida nad Real Valladolidom, Stanko Jurić za goste igrao do 71. minute

Španjolski nogometni prvak Real Madrid pobijedio je Real Valladolid sa 3-0 u susretu 2. kola Primere, a Luka Modrić je nastupio u posljednjih 20 minuta. Nakon uvodnog remija protiv Mallorce (1-1), Kraljevski klub je u drugom kolu porazio Real Valladol